Nátěrové hmoty

O nás

Společnost DAGEN s.r.o. je prodejcem antikorozních nátěrových hmot, ředidel, stavební chemie, fasadních barev, interiových barev a malířských doplńku (štětce, válečky a další). Od 1.9.2011 jsme zároveň oficiálním partnerem a prodejcem průmyslových laků a systémů antikorozní ochrany RELIUS COATINGS GmbH. & Co. KG (dřívější název RELIUS), člena skupiny AkzoNobel,

V rámci dalšího rozšiřování obchodních aktivit a nabídky nátěrových hmot jsme v roce 2012 započali spolupráci se společnosti MALCHEM rovněž s výhradním zastoupením pro celý český trh. Dále jsme schopní nabídnout nátěrové hmoty od různých výrobců jako Hempel, Tikkurila, Novatic, Bolix, ER-LAC a mnoho dalších.

Společnost DAGEN s.r.o. si za dobu svého působení na českém trhu díky své flexibilitě získala přední místo mezi firmami zabývajícími se průmyslovou antikorozní ochranou.

Portfolio našich výrobků tvoří alkydy (syntetiky), dvousložkové epoxidy a polyuretany, nátěrové hmoty určené do vysokých teplot – silikáty a silikony, nebo speciální systémy antikorozní ochrany. Vrchní odstíny mícháme dle vzorkovnice RAL, tak i NCS, v alkydech i polyuretanech, ve vysokém lesku i pololesku.

Objednané zboží stavem dodáváme z našeho ostravského skladu nejpozději do dvou pracovních dnů od obdržení objednávky.

Mimo jiné poskytujeme našim zákazníkům i bezplatný technický servis spojený s odborným poradenstvím, zhotovením kontrolních ploch a vystavením protokolů měření.

 

Pro vypracování cenové nabídky nebo realizaci objednávky zboží nás prosím kontaktujte zde

REFERENCE